Hakkımda

Merhaba,

Ben size yıllardır hizmet vermekten onur duyan Üzümnet Kurumsal Hizmetler Ajans Başkanı Fatih Furkan AKKAYA…

2008 ‘den bu yana Dijital Medya Sektöründe yenilikler ve kreatif çalışmalara öncülük ediyorum. Bilgisayar Programcılığı ve Uluslararası İlişkiler eğitimi aldıktan sonra çok uluslu firmalarda Bilişim ve Dijital işlerle ilgili farklı branşlarda yöneticilik yaptım. İlk Profesyonel ortaklık deneyimimin ardından Yazılım Satış Sorumlusu- Yazılım ve Ar-Ge Müdürü ve Şirket Müdürlüğü görevlerinde bulundum. Ardından yazılım sektöründe ki çalışmalarımı sürdürürken Microsoft Lisanslı Uzman Eğitmen Belgesiyle sektörün akademik çalışmalarının da içerisinde bulundum. Bu sürecimin ardından Sosyal Medyanın popülerliği ve Dijital Dünyaya geçiş evresinde global bir markaya Sosyal Medya danışmanlığı hizmeti vermeye başladım. Bu kısım benim için önemlidir çünkü Türkiye’nin Anadolu Markalarına hizmet veren ilk sosyal danışmanlarından birisiydim.

Ve bu süreçlerin ardından 2013 yılında yeni bir alt yapıyla Üzümnet Kurumsal İnternet ve Marka Danışmanlık Hizmetleri şirketini kurdum. Öncelikle Karadeniz, Marmara ve çevre bölgelere hizmet veren markalara internet, marka ve proje konusunda danışmanlık hizmeti vermeye başladık. Ayrıca bu süreçte 2014 yerel seçimleriyle farklı Belediye Başkanlarına Basın ve Dijital Medya Danışmanlığı yapmaya başladım. Büyük Sivil Toplum Kuruluşlarıyla devam eden dijital medya danışmanlığı sürecin de geçmiş tecrübelerin hizmet haline dönüşmesi amacıyla 2019 Yılında yeni bir yatırım yaparak “Seçim Strateji Merkezi” ‘ni kurduk.

Size bunları anlatmamın tam olarak sebebi şu;
Dünyanın hızla ilerlediği Dijital Çağda; ülkenin, iş dünyasının ve siyasi hayatın tüm dijital taleplerine cevap verebilecek bir yapıyı oluşturmak ve var gücümüzle yeni fikirler üretmeye, uygulamaya devam etmek!

Uzayı değil ama, Dijital Dünyanızı aydınlatabiliriz…

Fatih Furkan AKKAYA
Üzümnet Kurumsal Hizmetler
Ajans Başkanı